Mailinglist.

Chcete být informováni
o novinkách, týkajících se Novatech produktů?
Registrujte svou emailovou adresu

Jméno * 
 
Společnost/Profese
 
E-mail * 


Ověřovací kód
SUQo3


Novatech nv

Profil firmy NOVATECH

Belgická firma NOVATECH BV se zabývá vývojem, produkcí a marketingem výrobků stavební chemie již od roku 1993. Řada 7-line byla postupně doplněna i o některé další pomůcky, jako např. odmašťovadla a čistící pěny, čímž se možnosti použití výrobků NOVATECH rozrostly i do domácností.

Společným znakem všech výrobků je jejich unikátnost, špičková kvalita a vysoká užitná hodnota. Určeny jsou především pro řemeslníky, kutily, automobilisty, domácnosti, ale i pro údržbu strojů, zařízení i budov. Vývoj dalších produktů však pokračuje a je veden základní myšlenkou - usnadnit práci a umožnit její špičkovou kvalitu.

S logem NOVATECH se nyní můžeme setkat v řadě států od Norska po Maroko, od Irska po Koreu a Singapur. Další zemí nabízející tyto špičkové výrobky je od roku 2003 i Česká Republika, v blízké době bude následovat i Slovensko.

Naše společnost P&V Partners, spol. s r.o. je výhradním zástupcem firmy NOVATECH BV pro český a slovenský trh. Prezentaci značky NOVATECH jsme zahájili třemi výrobky řady 7-line, ke kterým postupně přibývají další. Zajišťujeme nejenom dovoz a distribuci, ale i plnohodnotný zákaznický a technický servis. Protože i naším cílem je spokojený zákazník.

Výhradní zástupce a distributor:
P&V Partners, spol. s r.o.
Dalimilova 11
412 01 Litoměřice
Tel: +420 416 797 249
Mob: +420 777 188 448
Fax: +420 416 738 507

 

vinklerj@volny.cz

              www.p-v.cz

              www.novatech.be